Mediasolutionsgroup - Strony www

USŁUGI PRAWNE

Proponujemy pomoc w zakresie sporządzania dokumentacji prawnych

Szablon wszelkiej wymaganej prawem dokumentacji do prowadzenia działalności prostego sklepu internetowego wraz z przesyłaniem comiesięcznego newslettera potwierdzającego zgodność z prawem przekazanej dokumentacji. Po wdrożeniu dokumentacji przez Klienta przeprowadzamy krótki audyt dotyczący poprawności wprowadzonej na stronie www dokumentacji Dokumentacja wymagana do prowadzenia sklepu internetowego (Regulamin wraz z załącznikami, Polityka plików cookies, Polityka prywatności, Karta gwarancyjna). Dokumentacja sporządzana indywidualnie dla konkretnego podmiotu na podstawie przekazanych informacji Monitorowanie sporządzonej dokumentacji pod kątem zmieniającego się prawa (miesięcznie przybywa 30-40 klauzul niedozwolonych w Rejestrze Klauzul Niedozwolonych) wraz z ponoszeniem przez pełnej odpowiedzialności finansowej w przypadku wystąpienia klauzul niedozwolonych (odpowiedzialność finansowa, reprezentacja przez SOKiK i UOKiK) Wdrożenie GIODO - sporządzenie kompletnej dokumentacji regulującej kwestie związane z ochroną danych osobowych wraz ze zgłoszeniem odpowiedniej ilości zbiorów danych do GIODO. Sporządzamy komplet dokumentacji na podstawie informacji uzyskanych przez Klienta, rola Klienta sprowadza się do podpisania dokumentacji i przesłania do GIODO.

Do wszystkich wskazanych powyżej usług dostarczamy instrukcje wdrożenia dokumentacji, dzięki czemu wszelkie prace mogą być wykonane zdalnie. Dodatkowo służymy wsparciem na całym etapie współpracy oraz oferujemy audyt posprzedażowy dotyczący właściwego wdrożenia dokumentacji.

Usługi wykonywane są w maksymalnym terminie 10 dni roboczych.

Wszystkie usługi wskazane powyżej to usługi "standardowe", które najczęściej wykonujemy dla micro i małych firm z branży e-commerce. Poza powyższym, sporządzamy również dokumentacje serwisów internetowych, aplikacji webowych i mobilnych. Zapewniamy kompleksowe wsparcie podmiotom z branży IT oraz szeroko rozumianej branży internetowej.

hosting

hosting stron internetowych

Potrzebujesz niezawodnego hostingu pod stronę internetową wraz z skrzynką pocztową?

Sprawdź nasz hosting! U nas z łatwością utworzysz nielimitowaną ilość skrzynek pocztowych, znajdziesz miejsce na swoją stronę www oraz ...

więcej...
hosting

tworzenie stron internetowych

W obecnych czasach strona internetowa to dla każdego przedsiębiorcy wizytówka firmy. Dobrze zrobiona strona dobrze wpłynie na wizerunek firmy.

Zaufaj naszym specjalistom ...

więcej...
hosting

pozycjonowanie stron www

Dobrze zrobiona strona www to dopiero 50% sukcesu. Aby do naszej strony docierali potencjalni klienci musimy zaistnieć w najpopularniejszej obecnie wyszukiwarce internetowej GOOGLE.
Możesz zlecić nam pozycjonowanie swojej strony www...

więcej...