Mediasolutionsgroup - Strony www

STRONY WWW

Szalenie ważny jest wizerunek firmy w sieci internetowej. Podstawą jest dobrze wykonana strona internetowa pod względem graficznym i programistycznym. Wygląd strony to podstawa do pozyskiwania wartościowych kontaktów biznesowych. Jak nas widza tak nas piszą. Dlatego przed podjęciem współpracy zależy nam aby w sposób właściwy wykreować Państwa markę i zadbać o wszystkie najdrobniejsze szczegóły. Jeśli widzimy, że strona wymaga zmian nie podejmujemy się prac w dziedzinie promocji witryny w internecie.

Sukces Państwa firmy w dużej mierze zależy od jej internetowego wizerunku. Wykonywane przez nas strony internetowe oparte są na najnowocześniejszych rozwiązaniach Web Designu. Aby zapewnić naszym klientom maksymalną funkcjonalność witryn, tworzymy je w pełni zoptymalizowane i zgodne ze standardami W3C. Każdy nasz produkt wykazuje wysoką wartość użytkową. Dostosowujemy nasze strony www do panujących obecnie norm. Wydajność, sprawność, indywidualne podejście do każdego projektu – to nie tylko puste hasła ale fakty poparte rekomendacjami firm, które nam zaufały. Zadowolony klient to nasza priorytetowa sprawa. Dlatego zaprojektowane przez nas witryny zawsze spełniają wszelkie standardy Usability. 
Rezultat? Efektywne budowanie sukcesu firmy. 

Zachęcamy do współpracy firmy oraz osoby prywatne. Jeśli chcieliby Państwo, aby Wasza strona www była zgodną z duchem naszych czasów, funkcjonalną witryną, chętnie ją dla Was przygotujemy. Gwarantujemy: ciekawe, atrakcyjne wizualnie projekty stron www zgodne ze wszystkimi wytycznymi klienta
niebanalne szaty graficzne
nowoczesny wygląd strony
autorski system zarządzania treścią CMS, który dostarczamy wraz ze stroną.

Co mogą Państwo zyskać?
Stworzona przez nas strona www przyczyni się do:
zaistnienia Państwa biznesu w sieci
wzmocnienia pozycji Państwa firmy w branży
zbudowania doskonałego wizerunku internetowego firmy
wzrostu zainteresowania ze strony klientów
zwiększenia obrotów firmy

Strony responsywne (RWD)
Strony responsywne to przyszłość, która powoli staje się teraźniejszością. Jeśli chcą Państwo już dziś przyciągnąć do siebie klientów za pomocą ultra nowoczesnego designu Waszej witryny, chętnie ją dla Was stworzymy. Dzięki stronie responsywnej Wasz klient będzie cieszył się znakomitą jakością jej wyświetlania niezależnie od tego, czy będzie akurat korzystał z 24-calowego monitora komputera, czy miniaturowego gabarytowo smartphone'a.

SKLEPY INTERNETOWE

Ostatnimi laty wiele się zmieniło w kwestii handlu, a raczej sposobów jego uprawiania. Wszystko, co kupowaliśmy kiedyś w sklepach stacjonarnych, trafia obecnie na wirtualne półki. Systemy i aplikacje do e-handlu stoją dziś na bardzo zaawansowanym poziomie, stanowiąc praktyczne i funkcjonalne narzędzie do wykonywania nowoczesnych transakcji pomiędzy sprzedawcą a klientem. 

E-commerce sposobem na lukratywny biznes.
Statystyki jednoznacznie wskazują, że handel elektroniczny rozwija się w zawrotnym tempie i wcale nie ma zamiaru zwolnić. Przez internet kupujemy dziś wszystko, a jako że coraz bardziej popularyzują się zakupy wykonywane za pośrednictwem tabletu czy telefonu, ilość wirtualnych transakcji jeszcze bardziej wzrasta. W związku z tym, poszukiwacze pomysłu na firmę w pierwszym rzędzie powinni zwrócić uwagę na możliwości, jakie stawia przed nimi nowoczesny e-handel. Stworzenie zgodnego z obowiązującymi dziś standardami sklepu internetowego to wielka szansa na dochodowy biznes dla każdego przedsiębiorcy. Trzeba tylko wykorzystać potencjał, jaki tkwi w branży e-commerce. Jak to zrobić? Pierwszy krok to powierzenie stworzenia sklepu internetowego profesjonalistom, znającym tajniki współczesnego handlu elektronicznego. 

E-handel wczoraj i dziś Jeszcze kilka lat temu, zakupy internetowe stanowiły znacznie mniejszą odnogę handlu. Nie działo się tak wyłącznie dlatego, że rynek e-commerce dopiero się rozwijał, ale także dlatego, że sposoby dokonywania transakcji były jednoznaczne – zakupy internetowe odbywały się pośrednictwem komputera. Dziś wygląda to całkiem inaczej. Dochodzi szereg innych urządzeń, poprzez które dokonujemy zakupów. Stworzenie sklepu internetowego, który będzie dostosowany do wykonywania transakcji za pośrednictwem urządzeń mobilnych jest skutecznym sposobem na zjednanie sobie obszernej klienteli. 
Dlaczego warto stworzyć sklep internetowy z nami?   posiadamy narzędzia i umiejętności, aby wykreować dla Państwa funkcjonalny sklep internetowy zgodny z najnowszymi standardami    przygotowujemy atrakcyjny pod względem graficznym projekt, po czym wdrażamy go    dostarczamy czytelny, łatwy w obsłudze system zarządzania treścią i procesami sprzedażowymi, dzięki czemu administrowanie sklepem nie stanowi żadnego problemu   oddajemy do dyspozycji klienta rozbudowany system do prowadzenia gospodarki magazynowej, co stanowi nadrzędne narzędzie pracy, zwłaszcza w przypadku sklepów o obszernym asortymencie  dbamy o to, aby stworzone przez nas sklepy internetowe miały znaczną przewagę nad konkurencją.

Jeśli są Państwo zainteresowani nowoczesnym narzędziem do e-handlu, proponujemy stworzenie sklepu responsywnego (RWD), dzięki któremu Wasz klient będzie cieszyć się nienaganną jakością przeglądania asortymentu na każdym urządzeniu – od komputera, poprzez tablet, po telefon.

E-handel szansą dla firmy.
Handel elektroniczny daje niezbadane możliwości. To właśnie w sieci są Państwa potencjalni klienci. Warto to wykorzystać! A ponieważ sklepy internetowe to najpopularniejsza forma e-commerce, warto nawiązać z nami współpracę i w ten sposób rozpocząć swą przygodę z wirtualnym biznesem.